Florystyka funeralna jest wyrazem pamięci o naszych zmarłych bliskich.

 

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

W naszej pracowni wykonujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe, do których staramy się używać jedynie żywych kwiatów i zieleni. Oczywiście na prośbę klienta możemy zastosować sztuczne rośliny, co lepiej sprawdzi się np podczas dużych mrozów. Istnieje możliwość dowozu pod wskazany adres*.
Wystarczy, że podasz nam kolorystykę oraz cenę lub podeślesz nam swoją inspirację, a my stworzymy coś naprawdę pięknego. Kwiaty na ostatnie pożegnanie pokazują szacunek do zmarłej osoby oraz pamięć o niej.

 

Dekoracje na 1 listopada – wieńce i wiązanki, stroiki nagrobne

Zapraszamy do zamawiania wiązanek i dekoracji nagrobnych z okazji Dnia Wszystkich Świętych, do których wykorzystujemy zarówno naturalne, żywe elementy jak również sztuczne kwiaty i dodatki. Podczas składania zamówienia podaj nam kolorystykę lub podeślij zdjęcie, a my postaramy się stworzyć piękną dekorację na grób bliskiej Ci osoby.

Zamówienia można składać najpóźniej do dnia 25 października. Odbiór zamówień osobisty lub wysyłka po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

Usługi sprzątania i dekorowania nagrobków

Mieszkasz daleko? Nie masz możliwości odwiedzenia grobów swoich bliskich? Zajmiemy się sprzątnięciem i udekorowaniem pomnika oraz zapalimy znicze. Usługa możliwa jest zarówno w okresie przedświątecznym, jak i w ciągu całego roku*.

* usługę realizujemy na terenie Mińska Mazowieckiego i Wołomina oraz w promieniu 50km od tych miejscowości

Zajrzyj do naszej galerii i wybierz interesujący Cię produkt lub podeślij nam swoje inspiracje.

Zachęcam również do śledzenia nas na Facebooku i Instagramie, gdzie zobaczycie jak działamy.

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this